Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedná se o "modifikaci" pro právě vycházející hru Mount and Blade, což v překladu znamená kůň a meč.

Modifikace bude vyprávět příběh mladého lidského dobrodruha, vypravujiciho se do sveta pro slávu, bohatství a také pomstu. Ve světě plném nadpřirozených bytostí, orků, elfů a trpaslíků musí hráč za svou postavu vybojovat nesčetné boje, ve kterých mu budou odměnou vzácné kusy zbroje a zbraně dávných hrdinů, ale také dobyté vesnice a hrady.

28.10.08

Dnes byl vydán druhý testovací minimod pro modifikaci Daydream

V tomto stádiu není ještě modifikace určena pro běžné hráče, poněvadž je stále na počátku vývoje, pro účely vývojářského týmu jsou však vydávány testovací minimody, které ukazují hru v aktuálním stavu. Tento minimod obsahuje : základ orkské rasy ( plně naainimovné tělo bez zbroje, hlavu, neotexturovanou orkskou helmu ), základ elfské rasy ( hlava elfky s různými druhy vlasů ), zbraně, zatím rasově nerozdělené ( okolo 45 kusů výzbroje v různých fázích otexturování )

Minimod, ač není primárně určen pro veřejné použití je volně ke stžení na anglickém fóru modifikace zde http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,45579.375.html

 26.11.08

Dnes byla provedena základní změna v konceptu hry. Některé rasy bylo odebrány ( jako například lidé ), a na druhou stranu byly přidány nové ( jako například takzvaní Yekyi )

Dále se k týmu přidal nový člen jménem Teshin.

Byl vytvořen koncept skupiny Hok-arian orgs, což jsou orgové mechanicky upraveni mimozemskou civilizací, která v Zemi ztroskotala.

Obrázky jsou k vidění na adrese http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,45579.375.html

 

20.12

Mezi rasy fantasy světa Daydream přibyla rasa Yekyi, jež se skládá z padlých elfů, kteří se rozhodli vrátit na stranu "dobra". Rasa Yekyi je schopna používat palné zbraně a takzvané "Soul swordy" což jsou magické čepele napájené vůlí čaroděje. Do týmu přibyl BGfan na pozici "písaře", což znamená že vymýšlí a píše příběh celé hry, vytváří herní úkoly, a podílí se na všech psaných částech projektu až na programování.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář